یک کار مهم که قدرت جذب ما را بالا می‌برد!
تاثیر فعالیت بدنی در قانون جذب

یک کار مهم که قدرت جذب ما را بالا می‌برد!

تاحالا تمرین‌های زیادی را انجام داده‌ایم که بتوانیم قدرت استفاده از قانون جذب را در خودمان تقویت کنیم تا بتوانیم با استفاده از قانون جذب، زندگی بهتری را برای خودمان و برای افراد دیگر بسازیم. تمریناتی مثل استفاده از قدرت کلام، سپاسگزاری و …

پیشنهاد می‌کنم یک بار دیگر به صفحه‌ی مقالات سر بزنید و مقالاتی را که نخوانده‌اید مطالعه کنید و مقالاتی را که خوانده‌اید را تمریناتشان را دوباره و دوباره انجام دهید.

پیاده بریم؟

اگر در این هوای گرم، این جمله را به کسی بگویید، احتمالا با یک “نه” شدید مواجه خواهید شد! اشکال ندارد… شما برای موفقیت و استفاده از قانون جذب، به هیچکس نیاز ندارید.

آخه پیاده روی به قانون جذب چه ربطی داره؟

امیدوارم روی دکمه‌ی بالا کلیک کرده باشید و حداقل یک مقاله را برای خواندن باز کرده باشید. اگر مقاله‌ را بخوانید، احتمالا با یک موضوع بسیار اساسی برخورد خواهید کرد. آن هم این است که از تاثیر احساسات در قانون جذب بسیار صحبت کرده ایم و اشاره کردیم سوخت اصلی برای جذب موارد دلخواه، احساسی است که ما به زندگی داریم.

خب… یک هدیه برای ماهایی که قدرت تحرک داریم این است که هرلحظه می‌توانیم حال خودمان را خوب کنیم!

چه احساسی خواهیم داشت؟!

نه فقط در پیاده‌روی، بلکه هر ورزشی که انجام دهیم، بعد از عموما ۱۰ دقیقه احساس می‌کنیم یک بمب انرژی در وجود ما آزاد شده و سطح انرژی فیزیکی و حتی متابولیکی ما به شدت بالا می‌رود (گواه این داستان، تست‌هایی است که به‌صورت پزشکی انجام شده و نتایج آن موجود است)

حالا پیاده‌روی، آسان‌ترین ورزش است، چراکه هرلحظه می‌توانید آن را انجام دهید و نیاز به جای بخصوصی مانند باشگاه را ندارد. تقریبا در هر موقعیتی می‌توانیم این ورزش را انجام دهید. اما اصراری بر روی آن ندارم! هر ورزش یا فعالیت فیزیکی می‌تواند احساس خوب را به ما منتقل کند و در نتیجه قدرت استفاده از قانون جذب را در ما بالا ببرد.

یک دوپینگ برای پیاده‌روی!

تقریبا از موقعی که با مباحث روانشناسی موفقیت آشنا شدم، با تاثیر ورزش و پیاده‌روی در این علم آشنا بودم؛ اما اخیرا اتفاقی افتاد که یک ترفند جدید برای استفاده بیشتر از این روش یاد بگیرم!

چند وقت پیش در یک وبینار خارجی شرکت کردم که موارد حرفه‌ای و به‌روز استفاده از قانون جذب و علم روانشناسی موفقیت را توضیح می‌داد. مدرس سوئدی ما در اون دوره گفت:

اگر می‌خواهید استفاده‌ی بیشتری از ورزش ببرید، سعی کنید آن را با نور آفتاب همراه کنید!

عجیب بود…

اون موقع برایم یه مقدار عجیب بود… اما طبق رسمی قدیمی از ایرانیان(!) که ” پول دادم پس باید امتحان کنم 🙂 ” تصمیم گرفتم الگو و زمان پیاده‌روی‌ام را به صبح‌ها تغییر دهم.

تغییر شاید ۳۰ درصدی

نمی‌گویم که “باااااورم نمی‌شد… انگاری معجزه‌ای رخ داد” یا از این حرف‌ها. اما واقعا تغییر کرد.

انگار نور آفتاب باعث شد انرژی‌ای که باید در بدن فعال می‌شد، زودتر به کار می‌افتاد. علاوه بر این، از دید رشته‌ام هم که بهش نگاه کنم (علوم آزمایشگاهی)، باعث فعال کردن ویتامین D در بدن میشه و برای استحکام بدن و حفظ سلامتی جسمانی هم موثر است.

تمرین

در این مقاله، به جای یک تمرین، دو تمرین دارید! قول بدید که انجامش بدید…

اولین تمرین، مربوط به تمرین ذهنی شماست. این تمرین ذهنی، هر بار فقط و فقط ۳ دقیقه از شما وقت می‌گیره. در این تمرین شما باید یک فضای باز که به شما انرژی می‌دهد را تجسم کنید و در ذهن خودتان شروع کنید به پیاده‌روی در آن مکان! این فصا می‌تواند هرجایی باشد… داخل یا خارج کشور، مکان قدیمی یا جدید… هرجایی. مهم این است که شما آن را دوست داشته باشید.

برای آسان‌تر تجسم کردن، می‌توانید مقاله‌ی زیر را مطالعه کنید.

تمرین بعدی، تمرین فیزیکی و واقعی شماست. در این تمرین باید زحمت بکشید حتی‌الامکان هرروز ولی اگر نشد حداقل هفته‌ای ۳ روز به یک پارک یا یک فضای زیبای دیگر بروید و برای ۲۰ دقیقه قدم بزنید.

یک پیشنهادی که می‌توانم بدهم که حوصله‌تان موقع پیاده‌روی سر نرود، این است که تمرینات تلقینات کلامی را در این حین انجام دهید. دقیقا کاری که خودم انجام می‌دهم!

واقعا امیدوارم که این مقاله را جدی بگیرید و تمرینات آن را حداقل به مدت ۱ هفته انجام دهید. فقط در این صورت می‌توانید این حقیقت را کشف کنید که یک پیاده‌روی ساده، چقدر بیشتر به شما کمک می‌کند تا بتوانید قدم به قدم به زندگی رویایی خودتان نزدیک‌تر شوید.

ایمانوئل آبگینه ساز

ایمانوئل آبگینه ساز هستم. مدرس و مربی روانشناسی موفقیت و قانون جذب. به مردم کمک می کنم تا با استفاده از قوانین الهی، آسان‌تر و البته سریع‌تر به خواسته‌هایشان برسند!

این پست دارد 2 نظر

  1. Avatar

    با سلام واقعا مقالات کاربردی و علمی بودن.ممنونم از شما بابت لطفی که میکنید

پاسخی بگذارید

بستن منو
فقط برای افراد عمل‌گرا!

دانلود رایگان کتاب
"چکش قانون جذب"

کادرها را پر کنید و بلافاصله دانلود کنید!
دانلود می‌کنم.
close-link
×
×

سبد خرید