قانون جذب سلامتی چطور کار می‌کند؟!
چگونه از قانون جذب سلامتی استفاده کنیم

قانون جذب سلامتی چطور کار می‌کند؟!

قانون جذب سلامتی ، یکی از بحث برانگیزترین مباحث هست! احتمالا شما هم از افرادی هستید ک دیگر قانون جذب را به خوبی درک کرده‌اید، اما هنوز سوالاتی در ذهنتان است که شما را قلقک می‌دهد!

قانون جذب سلامتی چطور کار می‌کند؟
قانون جذب سلامتی چطور کار می‌کند؟

یکی از قلقلک دهنده ترین سوالاتی که مخاطبان از من می‌پرسند و در سرچ گوگل هم بازتاب داشته است، در مورد قانون جذب سلامتی هست. بسیاری از افراد این سوال در ذهنشان است که آیا می‌توان با استفاده از قانون جذب، سلامتی کامل داشته باشیم و یا حتی کسی که بیمار است و یا بیماری سختی دارد، می‌تواند با استفاده از تمرینات قانون جذب سلامتی کامل خودش را بازیابی کند؟

در این سری مقالات، می‌خواهم نگاهی منطقی به این مورد داشته باشیم!

سلامتی و بیماری اصلا چی هست؟

خب… فکر می‌کنم جواب این سوال را همگی می‌دانیم، اما اگر بخواهیم در این مقاله یک تعریف مشخصی از آن داشته باشیم که هرجا می‌گوییم بیماری به این تعبیر باشد، من آن را اینگونه تعریف می‌کنم:

بیماری، وجود اختلال در ذهن یا جسم است که باعث می‌شود نقطه‌ی تمرکز ما به‌صورت کامل از روی خواسته‌ها برداشته شود و به ناخواسته‌ها توجه بیشتری داشته باشیم.

این از تعریف بیماری! حالا بریم ببینیم آیا میشه با قانون جذب سلامتی این شرایط رو تغییر داد یا نه! البته می‌دانم که جواب را حدس زده‌اید!

لاعلاجی وجود ندارد!

اگر مقالات قبلی وبسایت را خوانده باشید، متوجه می‌شوید تمام اتفاقاتی که ما در زندگی آن‌ها را تجربه می‌کنیم، دقیقا بازتاب باورهای ما هستند. اگر بخواهم خیلی اختصاصی و مربوط به موضوع این مقاله که قانون جذب سلامتی هست صحبت کنم، این را می‌گویم اگر ما می‌گوییم یک بیماری لاعلاج است، دقیقا به خاطر این موضوع است که ما به بدون علاج بودن آن بیماری باور داریم و طبق قانون جذب و اختصاصا قانون جذب سلامتی ، شواهدی از لاعلاج بودن این بیماری را نیز مشاهده می‌کنیم.

بیماری های لاعلاج در ذهن ما لاعلاج هستند.
بیماری های لاعلاج در ذهن ما لاعلاج هستند.

مثلا اگر باور داریم سرطان یک بیماری لاعلاج است، دائما افرادی را می‌بینیم یا اخباری را می‌شنویم که فردی بر اثر سرطان از دنیا رفته. اما اگر برای خودمان این باور را به‌وجود آوریم که ما به منبع لایتناهی خداوندی متصل هستیم و هیچ اتفاقی نمیتواند انسان را بیمار یا آزرده کند، کم‌کم شواهدی را می‌بینید که این باور را تایید می‌کند.

در بیمارستان چه دیدم؟

به سبب رشته‌ی دانشگاهی‌ام، مدتی را در آزمایشگاه‌های بیمارستان‌های مختلف گذرانده‌ام. در این مدت برای تحقیق در مورد قانون جذب سلامتی کار اصلی من این بود که باور بیماران و افراد سالم را کنکاش کنم و سعی کنم ارتباطی میان احوال آن‌ها و باورها و گفتارشان پیدا کنم. باور کنید یا نه، بعد از مدتی به الگوی کاملا یکسانی رسیدم که می‌توانستم جواب آزمایش‌های بعدی بیماران را پیش‌بینی کنم!

این یک غیب‌گویی نیست!

هرچه بیشتر در قانون جذب سلامتی مطالعه می‌کنم، بیشتر برایم روشن می‌شود که باور ما و تمرینات ما در مورد قانون جذب است که تعیین می‌کند چه اتفاقاتی را در این دنیا تجربه کنیم.

کمی به عقب‌تر در زندگی خودتان برگردید… شما هم مثل من وقتی بچه بودید خیلی مریض می‌شدید؟

این یک غیب‌گویی نیست. الان که قانون جذب سلامتی را می‌دانید، متوجه خواهیدشد که چرا در کودکی زیاد بیمار می‌شدیم. البته شاید بعضی افراد در دوران بزرگسالی هم چنین مشکلی را داشته‌باشند. اما می‌خواهیم دلیل آن را طبق قانون جذب سلامتی بررسی کنیم.

“پسرم/دخترم؛ لباستو بپوش… مریض میشیا”

 خیلی از سرماخوردگی‌ها، بخاطر ترس از سرماست!
خیلی از سرماخوردگی‌ها، بخاطر ترس از سرماست!

همین یک جمله چه بلاهایی که سر باور ما و البته خود ما نیاورده! در مقاله‌ی باور، به این اشاره کردیم که هرچیزی که زیاد تکرار شود، تبدیل به باور ما خواهدشد.

شاید کمی تلخ به نظر برسد، اما این جمله آن‌قدر در ما خانواده‌های ایرانی تکرار شده که این باور مخرب را در ما ایجاد کرده که اگر به هر دلیلی لباس گرم نداشته‌باشیم، سرما می‌خوریم و مریض می‌شویم!

خیلی‌ها در برابر قبول کردن این مسئله مقاومت می‌کنند و می‌گویند امکان ندارد دلیل بیمار شدن ما چنین چیزی باشد! من به این افراد پیشنهاد می‌دهم که برای مدت ۲۱ روز، روی باورهایشان و یا گزینه‌ی بهتر، اگر فرزندی دارند روی باورهای فرزندشان بر طبق قانون جذب سلامتی کار کنند و بعد نتیجه را مقایسه کنند.

این تنها یک باور است

بله… این تنها یک باور از صدها باور مخربی است که ما برای سلامتی و وضعیت جسمانی خودمان داریم! در مقالات بعدی که روی سایت در مورد قانون جذب سلامتی منتشر خواهد شد، باورهای مخرب رایجی که بین ما ایرانیان است را بیشتر بررسی خواهیم کرد و متوجه خواهیم شد بیماری‌های ما، فقط زاییده‌ی ذهن و باورهای بیمارگونه‌ی ماست. همچنین متوجه خواهیم شد که چطور با قانون جذب سلامتی جلوی این باورها را بگیریم و باورهای سالم و سلامت را در ذهنمان جایگزین کنیم!

حتما منتظر مقالات بعدی از همین سری قانون جذب سلامتی باشید!

ایمانوئل آبگینه ساز

ایمانوئل آبگینه ساز هستم. مدرس و مربی روانشناسی موفقیت و قانون جذب. به مردم کمک می کنم تا با استفاده از قوانین الهی، آسان‌تر و البته سریع‌تر به خواسته‌هایشان برسند!

این پست دارای یک نظر است

پاسخی بگذارید

بستن منو
فقط برای افراد عمل‌گرا!

دانلود رایگان کتاب
"چکش قانون جذب"

کادرها را پر کنید و بلافاصله دانلود کنید!
دانلود می‌کنم.
close-link
×
×

سبد خرید