روانشناسی موفقیت میگه محدودیت یعنی…
محدودیت در روانشناسی موقفیت

روانشناسی موفقیت میگه محدودیت یعنی…

روانشناسی موفقیت ، الآن که لذتی نمیبریم چه فایده‌ای دارد؟ من الان می‌خواهم تفریح کنم، لذت ببرم. بعدا که دیگه برای من فایده‌ای ندارد… چه‌کار کنم؟

سوالی که شاید برای شما هم پیش آمده باشد!

سوالی که در مورد روانشناسی موفقیت در تایم استراحت و یا بعد از تمام شدن تقریبا نیمی از سمینارهایم از من پرسیده می‌شود همین سوال است. قبل از اینکه دیدگاهم را در مورد روانشناسی موفقیت بیان کنم، می‌خواهم از شما دعوت کنم که به پاسخ این سوال فکر کنید. آیا واقعا این‌گونه است؟ و اگر هست چه راهکاری داریم که جلوی این اتفاق را بگیریم؟

بگذارید حقیقتی در مورد روانشناسی موفقیت را به شما بگویم. حقیقت خوشحال کننده این است که به هیچ عنوان این‌گونه نیست! در قانون جذب و روانشناسی موفقیت هیچ‌چیز به عنوان مقصد نهایی وجود ندارد. به این معنی که ما در هر لحظه از زندگی‌مان، می‌توانیم لذت‌هایی ببریم که احساس ما را بهبود دهد و ما را به موفقیت نزدیک‌تر کند. در واقع این موفقیت‌ها هستند که موفقیت‌های بزرگ‌تر را می‌کشند!

جنس موفقیت چیست؟

بعضی افراد هنگام شنیدن این جمله تعجب می‌کنند. تعجب نه به خاطر اینکه جمله‌ی عجیب و غریبی باشد، بلکه چون برخلاف باورها و شنیده‌های آن‌ها است. دوستان این را بدانید که

“در روانشناسی موفقیت ، موفقیت، یک مقصد نیست، بلکه یک مسیر است.”

همه‌ی ما قطعا در طول زندگی، خواسته‌هایی داریم که الان آن‌ها را می‌خواهیم. قانون جذب و روانشناسی موفقیت این را بیان نمی‌کند که شما فقط در لحظه‌ای خاص می‌توانید به آن برسید. اتفاقا یکی از پایه‌ای‌ترین پارامترها در قانون جذب این است که احساسات خوبی داشته باشیم و برای داشتن احساسات خوب، باید خواسته‌هایمان را انجام دهیم. در ادامه‌ی مقاله، به اینکه چطور از مسیرمان در قانون جذب و روانشناسی موفقیت لذت ببریم مطالبی را ارائه می‌دهم.

موفقیت را رسیدن به چه چیزی می‌دانید؟!
موفقیت را رسیدن به چه چیزی می‌دانید؟!

روانشناسی موفقیت در رسیدن‌های پنهان!

حقیقت این است که بسیاری از ما، چشم خود را روی لذت‌هایی که می‌توانیم ببریم بسته‌ایم. مثلا قرار گذاشتن با دوستان، استخر رفتن، سفرها و تورهای یک یا چند روزه و … تماما از مواردی هستند که اکثر انسان‌ها می‌توانند آن‌ها را تجربه کنند. (قانون تکامل را یادتان باشد، حتی به خواسته‌هایمان نیز باید پله‌پله برسیم!) مثلا در مورد همین سفر کردن، یکی از اقوام خودم فردی است که به شدت عاشق سفر کردن است. یکی از بزرگترین خواسته‌های قلبی او، این است که به اسپانیا و شهر مادرید سفر کند. اما وقتی به او در مورد این می‌گویم که تا وقتی به لذت‌هایی که می‌توانی ببری نرسی، موقعیت دسترسی به خواسته‌های بزرگ‌تر را نداری از من دلخور می‌شود. چرا این را می‌گویم؟ چون او فردی است که به دلیل جایگاه مدیریتی که در فروشگاهش دارد، می‌تواند هرچند روز که دلش بخواهد سر کارش نرود، اما سد ذهنی که دارد این است که نمی‌خواهد کار مغازه لنگ بماند.( در صورتی که بارها گفته  به‌دلیل حضور کارمندان زیاد، حضور او در آن مغازه، چندان ضروری و حتی اثربخش نیست!)

سفر کردن، یکی از بهترین کارهاییست که متخصصین روانشناسی موفقیت آن را پیشنهاد می‌کنند.
سفر کردن، یکی از بهترین کارهاییست که متخصصین روانشناسی موفقیت آن را پیشنهاد می‌کنند.

محدودیت در روانشناسی موفقیت

شاید به این فامیل من خندیده‌باشید. حق هم دارید! اما بیایید واقعا در زندگی خودمان از دیدگاه روانشناسی موفقیت نگاهی بیندازیم…

ما چه مواقعی خودمان را از لذت‌های زندگی محروم کرده‌ایم؟ ذهن منطقی ما چه بهانه‌هایی آورده که ما را قانع کرده این موفقیت و لذت کوچک را تجربه نکنیم؟ چه لذتی را فدای چه بهانه‌هایی کردیم؟

در قانون جذب، به هیچ وجه نباید خودمان را محدود کنیم. این را بدانید اگر  بودن در جایی ما را شاد می‌کند، باید در حد همین الان خود قدمی در جهت آن برداریم تا طبق قانون جذب آن موقعیت را به سمت خود جذب کنیم.

بیایید بیشتر هوای خودمان را داشته‌باشیم!

ایمانوئل آبگینه ساز

ایمانوئل آبگینه ساز هستم. مدرس و مربی روانشناسی موفقیت و قانون جذب. به مردم کمک می کنم تا با استفاده از قوانین الهی، آسان‌تر و البته سریع‌تر به خواسته‌هایشان برسند!

پاسخی بگذارید

بستن منو
فقط برای افراد عمل‌گرا!

دانلود رایگان کتاب
"چکش قانون جذب"

کادرها را پر کنید و بلافاصله دانلود کنید!
دانلود می‌کنم.
close-link
×
×

سبد خرید