تو که عجیب و غریب نیستی؟!
اموزش قانون جذب و روانشناسی موفقیت

تو که عجیب و غریب نیستی؟!

در دنیایی زندگی می‌کنیم که افراد عجیب و غریب در آن کم نیستند!

شاید با شنیدن عبارت عجیب و غریب، فردی بیاد توی ذهنتون که شاخ و دم داره یا مثلا جثه‌ی خیلی بزرگی داره یا حتی ویژگی‌های شخصیت‌های داستانی و تخیلی مثل سوپرمن و اسپایدرمن رو داره. قاعدتا دیگر در قرن ۲۱، کسی انتظار ندارد یک نفر پرواز کند. اما از نظر من، افراد عجیب و غریب، کسانی دیگر هستند.

در این مقاله می‌خواهیم با افراد عجیب و غریب دنیای امروزی آشنا شویم!

عجیب و غریب کیست؟

رک و راست و ساده می‌خواهم بگویم… عجیب و غریب در دنیای امروزی کسی است که از قدرت افکار خبر دارد، ولی از آن‌ها استفاده نمی‌کند. یا برای اینکه از دنیای امن خودش بیرون نرود، به آن‌ها برچسب خرافات را می‌زند و تمریناتش را انجام نمی‌دهد!

واقعا عجیبن…

یکم بهش فکر کنید… یک نفر می‌داند که زندگی‌اش را تمرکز و توجهش رقم می‌زند، اما در جهت کنترل به اون و تسلط بر اون هیچ قدم مثبتی برنمی‌دارد 😐

شما یه لحظه فکر کن… کسی که قانون توجه و قانون جذب را می‌داند و حتی وقتی به موفقیت‌های گذشته‌اش فکر می‌کند متوجه می‌شود همین قانون بود که کمک کرده موفقیت را بدست بیاورد، ولی نمی‌خواهد خود را کاملا تسلیم این قانون کند و مدام منفی‌بافی می‌کند.

قانون توجه

یک زیرقانون بسیار بسیار مهم در قانون جذب، همین قانون توجه هست. تقریبا می‌شود گفت کل چیزی که جذب می‌کنیم را از طریق قانون توجه می‌گیریم؛ اما پروسه‌ی آن توسط قانون جذب انجام می‌شود.

چه می‌گوید؟

همانطور که از اسمش پیداست، این قانون می‌گوید به هرچیزی که توجه کنی، “انرژی مشابه” آن را به سمت خود جدب می‌کنی!

مثلا برای خودت، تاحالا شده فکری توی سرت بیفته که شب و روز به اون فکر کنی و بعد از چند روز دقیقا همان اتفاق رخ دهد؟ البته بیشتر انسان‌ها از این قانون در جهت عکس استفاده می‌کنند! مثلا مدام فکر می‌کنند موبایلی که تازه خریده‌اند، قرار است دزدیده شود… و در عین قانونمندی جهان هستی، چند روز بعد به طرز عجیبی موبایل او دزدیده می‌شود.

جالب اینجاست در اکثر مواقع طرف پشت احساس ناراحتی‌اش، یک غرور عجیبی هم دارد که ” به من الهام شده بود که قرار گوشیمو بدزدن 😐 ” در صورتی که این اتفاق را کاملا خود او ساخته است.

عجیب نباشیم…

افتخار می‌کنم که در این وب‌سایت و همچنین پیج اختصاصی اینستاگرام وب‌سایت آبگینه ساز، این افتخار را دارم که در خدمت کسانی هستم که به این قدرت آگاهند و شروع کردند از آن در جهت بهبود کیفیت زندگی خودشان استفاده کنند. چقدر خوب می‌شد اگر انسان‌های دوروبرمان هم از قدرت این قانون مطلع بودند و از آن استفاده می‌کردند. به قولی کاش انسان‌های عجیبی نبودند…

تمرین شما

در بخش پایانی این مقاله، تمرینی کوتاه در حد یکی دو روز به شما می‌دهم. مطمئنم اگر این تمرین را درست انجام دهید، آن‌قدر از آن خوشتان می‌آید و فکرتان را آزاد می‌کند که به صورت خودجوش آن را ادامه می‌دهید.

تمرین شما در این بخش این است که به مدت یک یا دو روز، نباید فکری که از سرتان می‌گذرد را دست‌کم بگیرید! وظیفه‌ی شما در مدت انجام این تمرین این است که همیشه با خود کاغد و خودکار به همراه داشته باشید و هر فکری که در این مدت ره ذهنتان رسید و به آن توجه کردید را یادداشت کنید.

یادتون باشه…

این رو یادتون باشه که ذهن ما، محل انباشت و نگه‌داری اطلاعات و افکار نیست… برای اینکه ذهن و مغز ما در قانون جذب به عملکرد حداکثری برسند، باید آن ها را تا حد امکان خالی کنیم و فقط و فقط مواردی که می‌خواهیم را در آن ها قرار دهیم.

با همین نوشتن ساده‌ی افکار، خواهید دید که چقدر ذهنتان خلوت می‌شود و توانایی کنترل افکار و تسلط به اون‌ها رو در زمانی حتی کمتر از آن‌چه فکر می‌کردید به دست می‌آورید!

مثل همیشه… منتظر خبرهای موفقیت شما و تجربیات شما از این تمرینات در ایمیل هستم!

ایمیل وب‌سایت: info@abginesaz.com

ایمانوئل آبگینه ساز

ایمانوئل آبگینه ساز هستم. مدرس و مربی روانشناسی موفقیت و قانون جذب. به مردم کمک می کنم تا با استفاده از قوانین الهی، آسان‌تر و البته سریع‌تر به خواسته‌هایشان برسند!

این پست دارای یک نظر است

پاسخی بگذارید

بستن منو
فقط برای افراد عمل‌گرا!

دانلود رایگان کتاب
"چکش قانون جذب"

کادرها را پر کنید و بلافاصله دانلود کنید!
دانلود می‌کنم.
close-link
×
×

سبد خرید