اقدام کردن در ۳ ثانیه!
تکنیک 123 برای اقدام کردن

اقدام کردن در ۳ ثانیه!

اقدام کردن ، کاری که همه اهمیتش را برای رسیدن به موفقیت می‌دانیم! در واقع این اقدام کردن است که تفاوت بین انسان‌های موفق و انسان‌های ناشناخته هست! تمام افرادی که ما به عنوان افراد موفق از آن‌ها یاد می‌کنیم، افدام‌کننده‌های بسیار ماهری هستند!

در این مقاله در وبسایت آبگینه‌ساز، می‌خواهیم تکنیکی جالب و بسیار کاربردی را در مورد اقدام کردن به شما آموزش دهیم. مطمئن باشید استفاده از این تکنیک علاوه بر این‌که کارایی شما را بالاتر می‌برد، تاثیر مستقیمی هم روی میزان اعتماد به نفس و عزت نفس شما هم خواهد داشت. پس با ادامه این مقاله جذاب و خواندنی با ما همراه باشید!

اهمیت اقدام کردن برای رسیدن به موفقیت را بدانیم

اقدام کردن چرا مهم هست؟!

احتمالا شما هم موافق هستید که هرچقدر ایده‌های جذاب و پولساز داشته باشیم تا به مرحله اقدام کردن و اجرایی شدن نرسد به درد نمی‌خورد. بنابراین یکی از مهم‌ترین اهمیت‌های اقدام کردن را می‌توانیم تولد ایده‌های جدید بشماریم. هر ایده موفقی در سطح ایران و جهان ابتدا یک  طرحی بوده در ذهن سازنده آن، اما این اقدام و عملکرد فرد سازنده بوده که توانسته این ایده را به جهانیان عرضه کند و هم به مردم خدمت برساند و هم سود خوبی را از آن خود کند.

بنابراین همین الان با خودتان کنار بیایید‍! اگر ایده‌ای در ذهن دارید و می‌خواهید آن را اجرایی کنید، باید مهارت اقدام کردن را در خودتان تقویت کنید!

تکنیک یک دو سه!

این تکنیک برای اقدام کردن بسیار سریع طراحی شده! به این معنا که اگر مسیر عصبی استفاده از این تکنیک را در ذهن خود قوی کنید، به راحتی می‌توانید تصمیم‌هایی که قبلا برای اخذ آن‌ها تعلل داشتید را بگیرید و برای اقدام کردن نسبت به آن‌ها عمل کنید.

نحوه اجرا و اقدام کردن

تکنیک یک دو سه فقط در ۳ ثانیه انجام می‌شود! در مقاله بعدی که در وبسایت قرار خواهد گرفت، مرحله بعدی این تکنیک را شرح می‌دهیم!

تکنیک 123 برای اقدام کردن و رسیدن به موفقیت

مرحله اصلی تکینک یک دو سه برای اقدام کردن به این‌گونه هست که در هر شرایطی که قرار گرفتید و نیاز بود که تصمیمی بگیرید، با صدای بلند (نه خیلی بلند، فقط در حدی که خودتان آن را بشنوید) شروع به شمارش کنید! یک، دو سه! و تمام…

شما باید الان تصمیم خود را گرفته باشید. عمل کنید یا نکنید… تماس بگیرید یا نگیرید… پاسخ این فرد را بدهید یا ندهید… درس را الان بخوانید یا نخوانید… غذا را الان درست کنید یا نکنید…

هر تصمیمی که گرفته می‌شود باید در ۳ ثانیه نهایی شود. زمانی که چندین بار این کار را انجام دهید، شکلی که عملگرایی در ذهن شما می‌گیرد، شکلی سریع و جدی هست. زمانی که این مسیر عصبی تثبیت شود و این تصویر در ذهن شما نهایی شود، تصمیم‌گیری‌های شما به شدت آسان‌تر خواهد شد! (تا وقتی امتحان نکنید هرگز متوجه نخواهید شد!)

یک تذکر مهم

این تکنیک بسیار سریع هست و بسیار آسان. اما به یاد داشته باشید انجام کارهای آسان، بی‌نهایت سخت هست و اراده قوی می‌خواهد. چرا که ذهن شما این مقاومت را ایجاد می‌کند که کار به این ساده‌ای نمی‌تواند در زندگی تاثیر داشته باشد. اقدام کردن به تمرینات می‌تواند این مقاومت ذهنی را از پیش رو بردارد! تمرین شما هم بسیار ساده هست. در پاراگراف بعدی آن را خواهید خواند!

کلام آخر

نمی‌دانم شما چند ساله هستید و چند سال به روش خودتان زندگی کردید و تصمیم گرفته‌اید. از شما می‌خواهم از همین الان فقط تا ۲۴ ساعت تصمیمات خودتان را با روش یک دو سه بگیرید و برای اقدام کردن در جهت آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.

مهم‌ترین کاری که شما باید انجام دهید تا این مقاله کاربردی شود، این است که اقدام کردن به این تمرین را جدی بگیرید!

ایمانوئل آبگینه ساز

ایمانوئل آبگینه ساز هستم. مدرس و مربی روانشناسی موفقیت و قانون جذب. به مردم کمک می کنم تا با استفاده از قوانین الهی، آسان‌تر و البته سریع‌تر به خواسته‌هایشان برسند!

پاسخی بگذارید

بستن منو
فقط برای افراد عمل‌گرا!

دانلود رایگان کتاب
"چکش قانون جذب"

کادرها را پر کنید و بلافاصله دانلود کنید!
دانلود می‌کنم.
close-link
×
×

سبد خرید